Apie mus

 

UAB Baltic plastic products - šiuolaikiška įmonė, savo veiklą pradėjusi dar 2004m. Naudojant naujausią įrangą, pažangiausias technologijas bei aukščiausios rūšies medžiagas įmonė savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės kamštelius įvairiausiai tarai: PET buteliams, stiklainiams, vaistiniams buteliukams ir t.t. Kvalifikuotas personalas, lankstus įmonės valdymas, patraukli produkcijos pakuotė bei naujausios technologijos visuomet padeda mums ir mūsų partneriams siekti savo tikslų bei geresnių rezultatų.

UAB Baltic foil - įmonė, kurioje dirba didelę patirtį turintys darbuotojai. Pagal kliento pageidavimus, įvairią polietileno plėvelę ir polietileno pakuotę gaminanti įmonė, veiklą pradėjusi vykdyti 2010 metais. Dėka sukauptos patirties, modernios įrangos bei didelę patirtį turinčių darbuotojų, produkciją gaminame kokybiškai ir greitai.

UAB Litoplast - kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės PET ruošinius gazuotiems ir negazuotiems gėrimams. Mūsų klientai - mūsų sėkmės paslaptis. Nuolat bendraudami su savo klientais bei gilindamiesi į jū lūkesčius, galime pasiūlyti jų poreikius atitinkančius gaminius. Įmonė įkurta 2009 metais ir nuo to laiko sparčiai bei užtikrintai žengia į priekį, kaip patikimas verslo partneris.